Sıkça Sorulan Sorular

DoktoraGörün uygulaması nedir?

DoktoraGörün, randevularınızı kontrol edebileceğiniz, hastalarınızın sağlık profillerini inceleyebileceğiniz ve online olarak mobil uygulama üzerinden görüşebileceğiniz bir sağlık platformdur.

Kimler platformda hizmet verebilir?

Herhangi bir kurumda çalışan veya kendi kliniği olan doktorlar, psikologlar, diyetisyenler, diş hekimleri ve fizyoterapistler uygulamada online danışmanlık hizmeti verebilir.

DoktoraGörün'e nasıl üye olabilirim?

İlk olarak DoktoraGörün mobil uygulamasını indirmiş olmanız gerekmektedir. Daha sonrasında hesap oluşturup, profilinizi güncelleyerek ve randevu saatlerinizi belirleyerek danışmanlık yapmaya başlayabilirsiniz.

DoktoraGörün'e üye olmak için bir ücret ödemem gerekir mi?

Hayır, üyelik için bir ödeme gerçekleştirmenize gerek yoktur.

Görüşme ücretleri ve süreleri neye göre belirleniyor?

Görüşmelerinizin süresini ve ücretini kendiniz belirleyebilirsiniz.

Görüntülü görüşmeler kaydediliyor mu?

Hasta ve doktor (ya da bir başka hizmet veren) arasındaki görüşmelerdeki görüntü ve ses kaydedilmemektedir. Doktor-hasta görüşmeleri P2P (peer to peer) teknolojisiyle çalışmakta olup, doktor ve hastanın birbirini görmesini sağlamakla beraber, sistem tarafından izlenememekte ve kaydedilmemektedir.

Ödeme sistemi güvenli mi?

DoktoraGörün ödeme açısından uluslararası güvenilirliğe sahip çözüm ortaklarıyla çalışmakta olup, güvenli bir ödeme deneyimi sağlamaktadır.